Žiūrėkite kitus terminus čia

Informacija apie pristatumą   Naudojimo sąlygos Prekęs grąžinimas 


Sveikiname apsilankius mūsų svetainėse. Siekdami užtikrinti, kad jaustumėtės saugiai, norime Jus informuoti apie tai, kaip tvarkome Jūsų duomenis.

1.Duomenų rinkimas ir naudojimas

Jei prašote, kad suteiktume paslaugą arba siųstume prekes, Jūsų asmens duomenys bus naudojami be aiškaus Jūsų sutikimo tiek, kiek tai būtina, kad suteiktume šią paslaugą arba apdorotume užsakymą. Visų pirma tai taikytina Jūsų duomenų perdavimui transporto įmonėms ir atsiskaitymo paslaugų teikėjams.

Užbaigus užsakymą, tolesnis Jūsų duomenų naudojimas bus blokuojamas, ir jie bus ištrinti pasibaigus įstatymo numatytam saugojimo terminui, nebent aiškiai patvirtinote, kad juos galima naudoti toliau.

2.Prieiga prie „LLOYD“ svetainės

Apsilankius „LLOYD“ svetainėje, Jūsų naršyklė dėl techninių priežasčių automatiškai išsaugos duomenis. Šiuos duomenis „LLOYD“ saugos atskirai nuo kitų duomenų, kuriuos Jūs galėjote perduoti „LLOYD“ bendrovei:

  • prieigos data ir laikas;
  • naršyklės tipas ar versija;
  • naudojama operacinė sistema;
  • svetainės, kurioje prieš tai lankėtės, URL;
  • IP adresas be paskutinių trijų skaičių.

Šie duomenys bus saugomi tik dėl techninių priežasčių ir niekuomet nebus perduoti konkrečiam asmeniui.

3.Slapukų naudojimas

www.lloyd.lt naudoja slapukus. Slapukai – tai maži tekstiniai failai, kurie saugomi Jūsų kompiuteryje. Jie leidžia saugoti informaciją tam tikrą laikotarpį. Pasibaigus naršyklės seansui, dauguma mūsų naudojamų slapukų ištrinami iš Jūsų standžiojo disko („seanso slapukai“). Tačiau taip vadinami „nuolatiniai slapukai“ lieka Jūsų kompiuteryje ir suteikia mums galimybę atpažinti Jus kito apsilankymo metu.

Daugumoje žiniatinklio naršyklių pagalbos („Help“) funkcija paaiškina, kaip  apsaugoti savo naršyklę, kad ji nepriimtų naujų slapukų, kaip pranešti savo naršyklei, kai gaunate naują slapuką, arba kaip išjungti visus gaunamus slapukus.

4.Google Analytics

Ši svetainė naudoja žiniatinklio analizės paslaugą „Google Analytics“. „Google Analytics“ naudoja slapukus, tekstinius failus, kurie saugomi Jūsų kompiuteryje ir leidžia analizuoti, kaip naudojatės svetaine. Slapuko pateikta informacija apie tai, kaip naudojatės šia svetaine, paprastai perduodama į „Google“ serverį JAV ir ten saugoma.

Tačiau, jei IP anonimiškumo užtikrinimo parinktis šioje svetainėje aktyvuojama, Jūsų IP adresą „Google“ pirmiausiai sutrumpins Europos Sąjungos šalių narių ribose arba kitose Europos ekonominės erdvės šalyse narėse. Tik išimtiniais atvejais visas IP adresas perduodamas į „Google“ serverį JAV ir sutrumpinamas ten. Šios svetainės operatoriaus prašymu, „Google“ naudos šią informaciją, kad įvertintų, kaip naudojatės svetaine, rengtų ataskaitas apie svetainės veiklą ir teiktų svetainės operatoriui kitas paslaugas, susijusias su naudojimusi svetaine ir internetu. IP adresas, kurį Jūsų naršyklė perduoda „Google Analytics“, nėra sujungiamas su kitais „Google“ duomenimis.

5.Naujienlaiškis

„LLOYD“ siūlo Jums nemokamą naujienlaiškio paslaugą. Kad gautumėte naujienlaiškį, pateikite savo el. pašto adresą ir vardą. Galite įrašyti šią informaciją registracijos metu adresu www.lloyd.lt. Galėsite bet kuriuo metu atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos. Kiekviename naujienlaiškyje kartu su atitinkama nuoroda bus nurodyta, kaip ateityje galite atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos.

6.Užklausos forma

Su mumis galite susisiekti ir užduoti klausimus pasinaudodami užklausos forma. Duomenys pateikiami tik savanoriškai. Įvesti asmens duomenys laikomi konfidencialiais ir naudojami pagal paskirtį, laikantis atitinkamų galiojančių duomenų apsaugos teisės aktų. Duomenys neperduodami tretiesiems asmenims už mūsų bendrovės ribų.

7.Jūsų, kaip vartotojo, teisės

Žinoma, turite teisę gauti informaciją apie su Jumis kaip asmeniu susijusius duomenis, kuriuos saugo „LLOYD“. Be to, turite teisę taisyti neteisingus duomenis arba juos blokuoti ir trinti. Norėdami tai atlikti, susisiekite adresu eparduotuve@lloyd.lt.


Žiūrėkite kitus terminus čia

Informacija apie pristatumą   Naudojimo sąlygos Prekęs grąžinimas