Žiūrėkite kitus terminus čia

Informacija apie pristatumą   Naudojimo sąlygos Privatumo politika


PREKĖS  GRĄŽINIMAS

Jei prekės perkamos internetinėje „Lloyd“ parduotuvėje

Turite teisę grąžinti įsigytą prekę per 14 dienų. SIA „EUROSKOR LATVIJA“ garantuoja prekės grąžinimą arba pakeitimą, jei išlaikėte prekės kokybę tokią, kokia ji buvo pirkimo metu. Prekės pakeitimo arba grąžinimo atveju klientas apmoka pašto išlaidas. Batai negali būti naudoti, avėti, plauti ar kaip nors kitaip sugadinti.

  • Norėdami atgauti pinigus, užpildykite dokumentą „application“ o skenuotą jo kopiją ar nuotrauką išsiųskite adresu: eparduotuve@lloyd.lt.

Palikite prekę „Euroskor“ „Lloyd“ parduotuvės pardavėjams arba išsiųski20te paštu SIA „EUROSKOR LATVIJA“ (pridėkite prašymo originalus ir važtaraštį) adresu:

SIA „EUROSKOR LATVIJĀ“

Saltoniškiu g. 9 Vilnius

Sugrąžinę prekę, pinigus į savo banko sąskaitą gausite per 10 darbo dienų.

Jei turite klausimų apie prekės, pirktos internetinėje parduotuvėje, grąžinimą, nedvejodami kreipkitės el. paštu adresu: eparduotuve@lloyd.lt arba skambinkite į „Euroskor“ internetinę parduotuvę (tel. Nr. +370 69904766).

Jei prekė pirkta parduotuvėje

Jei nustatytas gamybos defektas ir jei norite, kad prekė būtų sutaisyta, pakeista arba grąžinti pinigai, pateikite pirkimo kvitą ir grąžinkite prekę į bet kurią „Euroskor“ parduotuvę, kur pardavėjas paprašys Jūsų užpildyti paraišką apie pretenziją. Pirkimo kvito kopija, internetinės bankininkystės sąskaita ar pirkimo patvirtinimas, pateikti el. paštu, nebus laikomi pirkimo faktą patvirtinančiu dokumentu, kuriuo remiantis Jūs galėtumėte grąžinti prekę. Per 14 dienų Jūsų pretenziją peržiūrės specialistas ir pateiks atsakymą.

Paraišką apie pretenziją galite pateikti per 2 metus po prekės įsigijimo.

Jei turite klausimų dėl prekės grąžinimo, nedvejodami skambinkite į „Lloyd“ parduotuvę Lietuvoje.


Žiūrėkite kitus terminus čia

Informacija apie pristatumą   Naudojimo sąlygos Privatumo politika